Polska Chiny - współpraca biznesowa


W dniach 20 - 22 września 2012 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbędzie się kolejna edycja polsko chińskich targów biznesowych.

W jednym miejscu zgromadzi się ponad 200 firm z Państwa Środka, które chętnie nawiążą współpracę z polskimi przedsiębiorstwami.

Ci drudzy, zarówno importerzy jak i eksporterzy, hurtownicy, właściciele sklepów czy producenci, w czasie trwania targów będą mogli uczestniczyć w różnego rodzaju konferencjach tematycznych. Prowadzący przekażą praktyczne rady w jaki sposób nawiązywać kontakty z chińskimi firmami, jak prowadzić negocjacje i stałą współpracę, zarówno w strefie importu jak i eksportu. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób przeprowadzić badanie rynku i jak się rozliczyć po sfinalizowaniu umowy.

W czasie trwania imprezy odbędą się również pokazy kultury chińskiej.


Organizatorzy zapraszają zainteresowanych takimi branżami jak wyposażenie wnętrz, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne, odzież czy akcesoria samochodowe.


Obecność na targach ułatwi nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych. Umożliwi również podpisanie kontraktów po zapoznaniu się z ofertą interesującej firmy.


Dla wszystkich zwiedzających poprzedzony rejestracją wstęp jest bezpłatny, warto więc pokusić się o uczestnictwo w największych targach prezentujących chińskie przedsiębiorstwa organizowanych w Polsce. Nawet jeśli jesteście jedynie w fazie rozbudzania zainteresowania współpracą z mieszkańcami Państwa Środka, poznacie z jakimi ludźmi i jakimi sytuacjami będziecie mieli do czynienia.


20-22 wrzesień 2012
Centrum Targowo-Kongresowe
MT Polska
ul. Marsa 56c
Warszawa
Organizatorzy: Międzynarodowe Targi Polska i China Town Travel
www.chinaexpo.pl

Tagi: , , , , ,